Tłuszcz z borsuka w kapsułkach - 29zł

Nowe lub używane
Używane

TŁUSZCZ Z BORSUKA W KAPSUłKACH WZBOGACONY W WIT. E

Już ponad 200 lat borsuczy smalec stosowany jest jako cenny naturalny środek, wspomagający leczenie wielu schorzeń i dolegliwości. Stosuje się go zarówno jak w ludowej tak i oficjalnej medycynie.Odznacza się właściwościami bakteriobójczymi, przeciwzapalnymi, stymulującymi układ immunologiczny i ogólnie wzmacniający.

Rozliczne badania pokazały,że w smalcu borsuka znajduje się wyjątkowo bogaty zestaw kwasów tłuszczowych życiodajnych i koniecznych dla ludzkiego organizmu - Omega- 3 i Omega-5. Prócz tego zawiera on witaminy A, B2, B5,B6, PP oraz niezbędne dla organizmu mikroelementy. Kompleks tych elementów tworzy szczególnie dobrany zestaw środków pozwalający temu zwierzęciu długi czas obchodzić się bez jedzenia i wody i czyni go samowystarczalnym. Z pewnością na tym polega siła tego tłuszczu.

Podczas zażywania kapsułek smalcu borsuka zwiększa się przemiana białkowa, odporność organizmu, reguluje się układ krwiotwórczy. Smalec ten wykazuje się działaniem bakteriobójczym i wspomaga leczenie takich ciężkich chorób jak: grużlica płuc, chroniczny bronchit, astmę, początki silikozy, wrzód żołądka i dwunastnicy, normalizuje poziom hemoglobiny i układ pokarmowy.

Wzbogacony smalec borsuczy przede wszystkim chroni wątrobę przed podrażnieniami antybiotykami i innymi lekami oraz chemioterapią.

Do składu preparatu dodano jeszcze olej kiełków pszenicy, który wzbogaca go w witamin E i jest silnym antyoksydantem. Olej kiełków pszenicy zawiera dużo tokoferola, który gwarantuje zdrowie serca. Dzięki tokoferolu zniża się ryzyko zawału serca, normalizuje się poziom cholesterolu.

WSKAZANIA:

- grużlica płuc,

- chroniczny bronchit,

- nieżyt oskrzeli (nawet u palaczy)

- zaciemnienia na płucach, - ogólne wyczerpanie organizmu,

- niektóre rodzaje astmy,

- normalizuje hemoglobinę,

- podwyższa potencję, - normalizuje pracę jelit,

- wspomaga leczenie zwyrodnieniowe stawów i kręgosłupa.

Opakowanie zawiera 120 kapsułek.

STOSOWANIE; Dorośli po 4- 6 kapsułek 3 razy dziennie w czasie jedzenia. Przyjmować 1-2 miesiąca, kuracją można powtarzać 2-3 raza na rok. Producent OOO 'DelRios"


Powiązane ogłoszenia

Usługi ubezpieczeniowe bartosz gluba

Pentobarbital, methaqualone, oxycontin, rohypnol available

Sekret mumio - krem (10ml)

Medycznej marihuany na sprzedaż, nieruchomości niska cena,

Medycznej marihuany szczepy na sprzedaż nieruchomości tanie.

Untoxin - skuteczna detoksykacja organizmu.

Follixin - preparat na wypadanie włosów.

Natural x - naturalna metoda na powiększenie penisa.

Probolan 50 - preparat na przyrost masy mięśniowej.